Ana Sayfa » Chat » Kaliteli Sohbet Nasıl Olmalı

Kaliteli Sohbet Nasıl Olmalı

87 / 100

Kaliteli Sohbet Nasıl Olmalı?

Kaliteli Sohbet nasıl olmalı? Nasıl seviyeli sohbet edebilirim? diye soruyorsanız, makalemizi baştan aşağıya iyice takip edin. Sosyal medyanın gelişmesi, internet ortamlarının faal bir şekilde kullanılması nedeni ile artık bütün insani ilişkiler, beşeri münasebetler dijital dünyaya taşınmış vaziyette. İşte bu dijital ortamlarda bütün herkes kendisine ait bir platform kurmuş, bir profil sahibi olmuş. Kaliteli chat arayışını bu dünyaya taşıyan bireyler, ne yapacağını şaşırmış vaziyette o platformdan bu platforma çekirge misali zıplamaya başlamıştır.

Aslında kaliteli muhabbetlerin yapılacağı mekanlar bellidir. Bunların ilk ayağında aile toplantıları, komşuluk ilişkileri, hasta ziyaretleri, hastanelerde kimsesiz kişilerle yapılan konuşmalar ve münasebetler yer almalıdır. Yani insani duygu ve düşüncelerin tam hakim olduğu alanlarda ancak kaliteli chat yapabilmek mümkündür. Yüz yüze iletişim ve etkileşimi bir kenara bırakıp, kendisine sosyal platformlarda kaliteli chat ortamı arayan kişilerin hayal kırıklığı gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Kiminle muhabbet edeceksin? kiminle dostluk kuracaksın? bu insanlara ne kadar güveniyorsun? yüzünü dahi görmediğin, sesini duymadığın insanlarla kaliteli sohbet yapacağım diyorsun ah be güzel kardeşim. Sen bu gaflet uygusundan hangi vakitte uyanacaksın?

Sohbetyerim.Net Kaliteli Chat Mekanı

Kaliteli sohbetler ancak kaliteli insanların bulunduğu mekanlarda vuku bulmaktadır. Bu mekanları arayıp bulmak, buralara takılan insanları iyice gözetlemek gerekmektedir. Çünkü kalite kelimesi başlı başına özel bir kelime olduğundan her girilen sohbet sitesinde kaliteli muhabbetlere rastlamak mümkün değildir. Sohbetyerim.Net gibi belli bir yere ve seviyeye gelmiş chat siteleri kalitenin dilinden en iyi anlayan yerlerdendir. Bir insan tek başına bir kaliteli muhabbeti yönetemez, orada bulunan bireylerden en azından bir kaçının kaliteli ve bilgili olması lazımdır. Ben kaliteli olmuşum, ama chat odasında bulunan diğer bireylerde kalite yoksa, burada  güzel bir iletişim olmaz, bilgi verici konuşmalar sürdürülemez.

Kaliteli Sohbet Odalarına Kimler Gelir

Kaliteli sohbet odalarına toplumun her kesiminden insan gelmektedir. Fakat gelen bu insan kalabalığından kaliteli olan birey sayısı çok azdır. Zamanımızda kaliteli insan tanımlaması, kişinin parasal gücüne ve toplumdaki yerine göre ölçülmektedir. Adamın parası çoksa “Ooo Çok Kaliteli Adam Maşallah” diye adam pışpışlanmakta, ruhu kabartılmakta, şişirilmekte ve bir balon misali toplum içerisine salınmaktadır. Oysa kalitenin parayla, mevkiyle alakası yoktur. Pek ala gariban ve yoksul birisi de kaliteli sohbetlere imza atabilir veya kaliteli olabilir kanaatindeyim. Konu aslında çok geniş ama fazla da kafanızı ütülememek adın burada kesiyorum. Hepinize seviyeli, kaliteli, coşku dolu sohbetler dilerim.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 20 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir