Ana Sayfa » Chat » Bitlis Chat Odaları

Bitlis Chat Odaları

87 / 100

Bitlis Chat Odaları

Bitlis Chat Odaları, Bitlis Sohbet, Bitlis Mobil Chat, Bitlis Bedava sohbet, Bitlis ücretsiz sohbet şeklinde aramalar yaparak sohbetyerim.net sitemize gelen tüm Bitlisli dostlarımıza şükranlarımı arz ederim. Türkiye’nin ve Doğu bölgemizin en şen ve nezih chat sitesi sınıfına giren Bitlis Chat Odalarında, kaliteli bir sohbet ortamı sunmak için gerekli hazırlıkları tamamlamış bulunmaktayız.

Bitlis Sohbet Siteleri

Bitlis Sohbet siteleri içerisinde, zaman mevhumu gözetmeksizin 24 saat boyunca kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde muhabbetlerinizi yapabilir, eğlence ve oyun kanallarında güzel vakitler geliştirebilir, Türkiye’nin en ünlü Dj’lerince hazırlanan müzik ziyafetini dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyomuzda Bitlis yöresine ait Türküleri dinleme şansınız da olacak. Çünkü bu seçkin ilimizin adı Türkülere konu olmuştur. İslami, Tarihi ve Kültürel yönden eşsiz bir mozaiğe sahip bu ilimiz gerçekten gezilmeye ve görülmeye değer yerlerden birisidir. Şehir sohbet odaları olarak bu gün sizlerle Bitlis ilindeyiz.

Şehir sohbet odalarının kullanımı, bölge bazlı yapılan aramalar, yakın çevreden arkadaş edinme arayışları ile birlikte Bitlis chat odaları, en çok alaka gösterilen arkadaşlık platformlarından biri olarak kabul görmüştür. Bitlis chat odaları içerisinde değişik kültür ve yaşlardan her türlü kullanıcı ile tanışarak dostluk ve arkadaşlık babında önemli merhaleler kat edebilirsiniz. Bu sıcak ortam sayesinde sağda solda chat sohbet arayışında bulunan dağılmış arkadaş grubunuzu da sitemize çağırıp güven içerisinde sohbetlerinizi yapabilirsiniz.

Bitlis chat odaları, 18 yaş üstü bireylere hitap ettiği için, rüştünü ispatlayamamış bireylerin sitemize girişi yasaktır. Tespit edilmesi halinde süratle odalardan çıkartılmaktadır. Bu yüzden uyarılara kulak asmanız ve ne bizi, ne kendinizi zor duruma sokmamanızı önemle istirham ediyorum. Bitlis sohbet siteleri diğer odalarımız gibi ücretsiz ve üyelik sizdir.

Bitlis Tarihi

Bitlis; Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde Van gölüne sınır olan illerimizden biridir. Büyük İskenderin kumandanlarından Bedlis tarafından buraya bir kale yaptırılmıştır. Şehrin ismi buradan gelmektedir. Bitlis ilimizde tarih boyunca çeşitli medeniyetler hakimiyet sürmüştür. Bunlar; Urartular, Asurlular, Medler, Persler ve Romalılar’dır. Türklerin 10. yüzyılda başlattığı akınlarda Bitlis ilimiz önemli uğrak alanlarından biri haline gelmiş, bu tarihlerde Alparslan ve orduları Ahlat dolaylarında ordugah kurmuştur. Eyyubiler, Harzemşahlar ve Moğolların saldırısı ile iyice yıpranan Bitlis, 1514 yılında Çaldıran savaşıyla Osmanlı Devleti egemenliğine girmiştir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 28 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir